Upozornenie
sk hu

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.
Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

sk hu

Doprava a platba

Slovensko Maďarsko Česko
Slovenská pošta 5€ - dobierka alebo prevod na účet. Dodanie do 48 hodín od odoslania zásielky - -
Kuriérska služba In Time s.r.o. - 8€ - dobierka alebo prevod na účet. Dodanie do 96 hodín od odoslania zásielky. Platba v maďarských forintoch (dobierka), resp. v eurách (prevod na účet). 8€ - dobierka alebo prevod na účet. Dodanie do 96 hodín od odoslania zásielky. Platba v českých korunách (dobierka), resp. v eurách (prevod na účet).
Kuriérska služba Slovak Parcel Servis s.r.o. 8 €- dobierka alebo prevod na účet. Dodanie do 24 hodín od odoslania zásielky. - -
Osobný odber na predajni v Dunajskej Strede Bezplatne Bezplatne Bezplatne

Ďalšie informácie:

Pri dodaní tovaru do iného členského štátu EÚ pre odberateľa, ktorý je zahraničným platcom DPH v členskom štáte EÚ sa dodanie tovaru účtuje bez DPH. V takomto prípade nás kontaktujte emailom pre správne vystavenie dokladov.

Pri osobnom odbere v predajni je možné realizovať platbu v hotovosti v eurách (€) alebo bezhotovostne platobnou kartou.

Platba za tovar bude realizovaná prevodom na účet, alebo vyplatením dobierky na pošte resp. doručujúcemu kuriérovi. Platba sa uskutoční v eurách (Slovensko; pri platbe prevodom aj Maďarsko a Česko), v maďarských forintoch (Maďarsko) alebo v českých korunách (Česko).

Tovar posielame ihneď (najneskôr v nasledujúci pracovný deň), resp. podľa vybratého spôsobu platby až po pripísaní celkovej čiastky na náš bankový účet. V prípade tovaru, ktorý je momentálne vypredaný, Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na spoločnom postupe. Potvrdenie objednávky dostanete krátko po odoslaní objednávky. V prípade prekročenia dodacej doby alebo jej zmeny, Vás budeme kontaktovať a dohodneme s Vami ďalší postup.

Predávajúci spolu s tovarom zákazníkovi doručí i daňový doklad – blok/faktúru a záručný list výrobcu (ak ho výrobca tovaru poskytuje).